Datum objave: 16. travnja 2024.
Kategorija: Knjižnica | Naslovnica | Vijesti

PREDSTAVLJANJE PROJEKTA ZAGREBAČKI FOTO(P)LOV

Na Županijskom stručnom vijeću knjižničara Grada Zagreba, Zagrebačke županije i Krapinsko zagorske županije, održanom 8. travnja u XVI. gimnaziji, naš knjižničar Vedran Peruničić predstavio je projekt Zagrebački foto(p)lov. Financiran je od sredstava Ministarstva znanosti i obrazovanja za potporu izvannastavnih aktivnosti. Projekt je završio s umjetničkom izložbom u Knjižnici Marije Jurić Zagorke, a nastavlja se i ove godine u suradnji s novinarskom sekcijom nape škole te je i ovaj put prepoznat kao projekt vrijedan financijske potpore od strane MZO.

Vedran Peruničić

DELF ISPIT

U subotu 13. travnja u XVIII. gimnaziji 44 učenika polagalo je pisani dio međunarodnog DELF ispita razine A1, A2, B1 i B2, od čega čak 36 učenika naše škole te učenici osnovnih škola Ivan Goran Kovačić, Izidor Kršnjavi i gimnazije Franjo Bučar.Svim učenicima želimo...