DVOJEZIČNI PROGRAM –  1 razredno odjeljenje –  26 upisnih mjesta

HRVATSKO-FRANCUSKI DVOJEZIČNI PROGRAM:

Bodovni prag: 67 bodova

13 upisnih mjesta

Učenici koji nemaju položen Delf A2 trebaju pristupiti pisanoj provjeri te kratkom motivacijskom razgovoru koji će se održati odmah nakon pisane provjere

Učenici koji imaju položen Delf A2 ne trebaju pristupiti nikakvoj dodatnoj provjeri znanja, ali su obvezni donijeti diplomu Delfa na uvid u vrijeme pisane provjere.

Rezultat provjere znanja vrijedi i za IV. gimnaziju.

Informativni letak o hrvatsko-francuskom dvojezičnom programu (možete pogledati/preuzeti)

HRVATSKO-NJEMAČKI DVOJEZIČNI PROGRAM:

Bodovni prag: 67 bodova

13 upisnih mjesta

Učenici koji nemaju položenu drugu (A2) razinu kompetencijske ljestvice Zajedničkog europskog referentnog okvira za jezike (DSD I ili Goethe – Zertifikat A2) trebaju pristupiti pisanoj provjeri.

Učenici koji imaju gore navedene certifikate ne pristupaju pisanom dijelu ispita nego trebaju donijeti diplomu na uvid.

Rezultat provjere znanja vrijedi i za IV. gimnaziju.

Informativni letak o hrvatsko-njemačkom dvojezičnom programu (možete pogledati/preuzeti)

DODATNE PROVJERE

Za upis u dvojezični program potrebno je pristupiti dodatnim provjerama ili donijeti na uvid položene certifikate:

– DSD I ili Goethe – Zertifikat A2

– Delf A2

Koliko jezika znaš, toliko ljudi vrijediš!