Datum objave: 8. svibnja 2023.
Kategorija: Naslovnica

POVRATAK S DRUGOG DIJELA UČENIČKE RAZMJENE ZAGREB-LANDAU

Nakon što je prošlo šest mjeseci od prvoga dijela učeničke razmjene s  Gimnazijom Otto Hahn iz Landaua (SR Njemačka) I s Gimnazijom Sesvete, konačno je uslijedio uzvratni posjet koji se održao od 17.-22. travnja 2023. Tijekom našeg boravka, nastavili smo intenzivno raditi na našem projektu “Helden-damals und heute, auf Spurensuche in Zagreb und der Pfalz”.

Više pogledajte u nastavku, a fotografije možete pogledati u našoj galeriji!

Osim rada na projektu, imali smo priliku da u druženju I istraživanju s njemačkim učenicima steknemo uvid u njemačku kulturu, običaje, način života te u tinejdžersku svakodnevicu I to sve na njemačkom jeziku. Naša učenička razmjena završila je prezentacijom cjelokupnog projekta u Gimnaziji Otto Hahn, gdje su naši Ena Boršo Zorić, Tea Fadljević, Matija Gradac, Rea Hadžija, Laura Punda I Lana Sviličić,  pokazali svoje izvrsne prezentacijske vještine I vrlo dobro vladanje njemačkim jezikom. Bravo djevojke!!!

Puni neizbrisivih iskustava I dojmova vratili smo se u Zagreb, te jedva čekamo iduću razmjenu.

Reana Nevečerel, prof.