Datum objave: 18. travnja 2023.
Kategorija: Naslovnica

OBAVIJEST U VEZI JAVNIH POZIVA 52. PONOVLJENI POZIV ZA ŠKOLSKI IZLET VENECIJA I PADOVA I 53. TERENSKA NASTAVA BEČ

Obavještavamo ponuditelje koji su se javili na javne pozive br. 52. i 53. da od 12. do 18. travnja 2023. zbog radova na CARNET-ovoj mreži sve škole u Hrvatskoj nisu mogle primati i slati elektroničku poštu. Pošta koja nam je poslana u navedenom razdoblju nije naknadno isporučena te je ne možemo vidjeti.

Ukoliko ste u tom razdoblju poslali ponudu na gore naveden javni poziv/javne pozive, molimo vas da ih ponovo proslijedite na mail adresu ured@gimnazija-osamnaesta-zg.skole.hr do petka, 21. travnja 2023. do 12.00 sati kako bi ih uzeli u razmatranje. Razmatrat će se samo ponude koje su bile izvorno poslane u roku navedenom u tekstu javnog poziva.

Unaprijed hvala!