Datum objave: 13. prosinca 2023.
Kategorija: Naslovnica

NATJEČAJ ZA MOBILNOST UČENIKA

Projektni tim za provođenje Erasmus+ projekata u XVIII. gimnaziji objavljuje

NATJEČAJ ZA MOBILNOST UČENIKA

XVIII. gimnazija dobila je Erasmus akreditaciju u području odgoja i općega obrazovanja za razdoblje od 1. veljače 2023. do 31. prosinca 2027. godine za program Erasmus+.

Ove je školske godine od postavljenih ciljeva stavljen naglasak na cilj kojim se razvijaju digitalne kompetencije na području medijske kulture.

U izvršavanju toga cilja organizira se učenička mobilnost za 12 učenika jezičnoga programa koji pohađaju 2., 3. i 4. razred naše škole u francusku školu Comprehensive School Rémi Belleau u grad Nogent le Rotrou, od 17. do 23. ožujka 2024. godine. Radni jezik mobilnosti za učenike je engleski.

Kako bi se na mobilnost učenika mogli prijaviti i učenici koji su, zbog bolesti, dulje odsutni s nastave, rok za ispunjavanje motivacijskoga upitnika produljen je na petak 22. prosinca 2023. do 23.45.

Upitniku možete pristupiti ovdje!

Više informacija o načinu prijave te o kriterijima za izbor kandidata nalazi se u Erasmus+ kutku naše škole!