Datum objave: 9. srpnja 2024.
Kategorija: Naslovnica | Vijesti

UPISNICE

Upisnica (obvezno za sve učenike) – dostavlja se elektronski putem srednje.e-upisi.hr

Objava konačnih ljestvica poretka je 10. srpnja 2024. u 12 sati. Nakon objave konačnih ljestvica poretka, kandidati će moći preuzeti upisnice (u kartici „Moji rezultati“).

Ispis upisnica za kandidate počet će 10. srpnja 2024. u 12 sati.

Upisnicu moraju potpisati učenik i roditelj/skrbnik te ju učitati u sustav. Rok za učitavanje potpisanih upisnica za kandidate u sustav je do 12. srpnja 2024. u 18 sati. (Postupak učitavanja upisnice u sustav detaljno je opisan u Uputama za učenike na poveznici https://srednje.e-upisi.hr/files/Upute%20za%20u%C4%8Denike.pdf u poglavlju Ispis, potpisivanje i učitavanje upisnica).

Učenici koji nemaju mogućnost učitavanja upisnice u sustav ili žele osobno dostaviti dokumente, mogu doći u školu 11. srpnja 2024. (četvrtak) od 8 do 11 sati.

Dokumente mogu dostaviti osobno učenici i/ili njihovi roditelji/skrbnici.