Datum objave: 1. lipnja 2024.

SVEČANO OTVORENJE IZLOŽBE PROJEKTA “ZAGREBAČKI FOTOPIS”

“Zagrebački fotopis” je interdisciplinarni projekt dviju izvannastavnih aktivnosti XVIII. gimnazije – Fotosekcije i Novinarske grupe. Cilj projekta je spojiti tekst i fotografiju te potaknuti učenike na međugeneracijsko suradničko učenje kroz istraživanje Zagreba kao grada koji je obilježio život i djela znamenitih hrvatskih pisaca.

Na izložbi ćete moći vidjeti njihove prekrasne fotografske i novinarske radove, a pratit će ih tiskani katalog s izloženim fotografijama i tekstovima nastalim u projektu.

UPISNICE

Upisnica (obvezno za sve učenike) – dostavlja se elektronski putem srednje.e-upisi.hr  Objava konačnih ljestvica poretka je 10. srpnja 2024. u 12 sati. Nakon objave konačnih ljestvica poretka, kandidati će moći preuzeti upisnice (u kartici „Moji rezultati“)....