Datum objave: 6. lipnja 2024.

SVEČANA PODJELA DSD i DELF DIPLOMA I CERTIFIKATA O POHAĐANJU DVOJEZIČNE NASTAVE

5. lipnja 2024. u XVIII. gimnaziji održana je tradicionalna svečana podjela DSD i DELF diploma i certifikata o pohađanju dvojezične nastave. Više od 80 naših učenika primilo je ove međunarodno priznate diplome i opet nam je srce bilo puno njih i XVIII. gimnazije. Našu veliku svečanost uveličali su, uz brojne goste, veleposlanik Francuske gosp. Fabien Fieschie i Utta Wullenbacker iz Njemačkog središnjeg ureda za školstvo u inozemstvu.

Autor teksta : Hermenegildo Gall

Više o svečanoj dodjeli DSD i DELF diploma te certifikata o pohađanju dvojezičnoga programa pročitajte na Kreativnom kaosu.

UPISNICE

Upisnica (obvezno za sve učenike) – dostavlja se elektronski putem srednje.e-upisi.hr  Objava konačnih ljestvica poretka je 10. srpnja 2024. u 12 sati. Nakon objave konačnih ljestvica poretka, kandidati će moći preuzeti upisnice (u kartici „Moji rezultati“)....