Datum objave: 7. lipnja 2024.
Kategorija: Naslovnica | Vijesti

SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA GRADA ZAGREBA

U četvrtak, 6. lipnja 2024. godine, na Trgu Nikole Šubića Zrinskog (Zrinjevac) održala se 21. Smotra učeničkih zadruga Grada Zagreba.

Naša škola je aktivno sudjelovala u manifestaciji, ističući se sekcijom grupe kemičara koja je izlagala organsku kozmetiku s naglaskom na kremu od smilja za lice. Učenice Nika Žurga i Petra Kiš iz 3.c razreda zajedno s voditeljicom zadruge “LaBOs 18” su s ljubavlju uredile štand, prodavale i prezentirale kozmetičke proizvode napravljene od organski uzgojenih biljaka (bez pesticida i umjetnih gnojiva).

Posjetitelji su imali priliku razgledati štandove maštovitih, kreativnih i inovativnih zadrugara te sudjelovati u radionicama tradicijskih i umjetničkih obrta, radionici filcanja nepreradene vune, radionici izrade nakita te radionici restauriranja.

S ponosom ističemo angažman naših učenika i potičemo sve na podršku ovakvim inicijativama koje promiču kreativnost, inovacije i očuvanje okoliša.

Voditeljica zadruge:

Helena Peter Jelenčić, prof. savjetnik

UPISNICE

Upisnica (obvezno za sve učenike) – dostavlja se elektronski putem srednje.e-upisi.hr  Objava konačnih ljestvica poretka je 10. srpnja 2024. u 12 sati. Nakon objave konačnih ljestvica poretka, kandidati će moći preuzeti upisnice (u kartici „Moji rezultati“)....