Datum objave: 22. svibnja 2024.
Kategorija: Naslovnica | Vijesti

DAN OTVORENIH VRATA XVIII. GIMNAZIJE

I ove je godine održan Dan otvorenih vrata naše škole. Radi se o promotivnoj aktivnosti kojom u jednom danu predstavljamo sve aktivnosti koje se održavaju u ovoj gimnaziji te pružamo priliku roditeljima i zainteresiranim učenicima da vide uživo profesore, učenike i prostor XVIII. gimnazije te da pitaju što ih god zanima o školovanju, programima i aktivnostima koje nudi XVIII. gimnazija. Nakon pozdravne riječi ravnatelja Hermenegilda Galla, roditelji i učenici su se uputili u razrede gdje su bili predstavljene sve aktivnosti škole. Zahvaljujemo svima na posjeti i ugodnom druženju.

UPISNICE

Upisnica (obvezno za sve učenike) – dostavlja se elektronski putem srednje.e-upisi.hr  Objava konačnih ljestvica poretka je 10. srpnja 2024. u 12 sati. Nakon objave konačnih ljestvica poretka, kandidati će moći preuzeti upisnice (u kartici „Moji rezultati“)....