> O školi  > Aktivnosti

Kreativni kaos

Novinarska grupa od ove godine radi u novoj postavi u kojoj se  nalazi se 11 ambicioznih  mladih umova na čelu s drugašima, ali i  ponekim prvašem i trećašem u pratnji. Novinare vode profesorice Ida Dvoršćak i Blaženka Čović.

Sve projekte ostvaruju u novoj redakciji koju su sami uredili, a računalo je donacija  školskih nogometaša koje vodi profesor Igor Zovko. Novinari će, osim aktualnih tema vezanih izravno uz našu školu, obrađivati teme vezane uz svoje vršnjake, pa će se u školskom listu naći i recenzije koncerata, filmova ili knjiga, a možda i poneke kazališne predstave. Nikako neće biti izostavljeni ni djelatnici škole, posebice profesori. Kroz razne intervjue, iznosit ćemo stajališta profesora o temama aktualnim među učenicima.

Svi mogu sudjelovati u radu novinarske grupe. Priključite im se u anketama ili im jednostavno skrenite pažnju na neki zanimljiv događaj i tako pomognite obogatiti školski list - Kreativni kaos.

Ukoliko želite postati novinar 18. gimnazije, ili suradnik redakcije, slobodno nam se pridružite na jednom od redovitih sastanak uredništva utorkom i ne ustručavajte se povesti i nekog od prijatelja.

Svi su dobrodošli!

Tena Kuhar, 2.b

XVIII. gimnazija Zagreb / Mesićeva 35, HR-10000 Zagreb / gimnazija-osamnaesta-zg.skole.hr / ured@gimnazija-osamnaesta-zg.skole.hr