Dobro došli na naslovnu stranicu XVIII. gimnazije, jedne mlade i male, ali vrlo uspješne zagrebačke gimnazije.

BRIVE – UZVRATNI POSJET

Desetoro učenika škole Simone Veil iz Brivea (Francuska) od 14. do 21. ožujka bilo je u uzvratnom posjetu Zagrebu i Hrvatskoj. Osim njih došli su i direktorica škole Nathalie Vigne te profesorice Fatiha Bellabas i Juliette Freyssinge. Učenici i njihovi domaćini...

PODJELA ZAHVALNICA DRAMSKOJ SKUPINI

Dana 14. veljače u školi se prikazala predstava dramske skupine pod mentorstvom prof. Nevečerel naziva "Grčko vrapče". Svi učenici koji su sudjelovali danas su od ravnatelja naše škole dobili zahvalnicu.

OBAVIJEST O IZBORU PO NATJEČAJU

U prilogu možete pogledati/preuzeti Obavijest o izboru po natječaju za nastavnika_cu francuskog jezika na određeno s nepunim radnim vremenom. Obavijest-o-izboru-po-natjecaju-za-nastavnika_cu-francuskog-jezika-na-odredeno-s-nepunim-radnim-vremenomPreuzmi

Program ERASMUS+ u XVIII. gimnaziji

Aktivnosti za učenike biti će ponuđene svim učenicima škole, s time da su neke od njih planirane isključivo za dvojezičare (kratkoročna mobilnost), a neke za „obične“ jezičare (grupna mobilnost), a izbor će biti obavljen na temelju javno objavljenih kriterija. Aktivnosti za profesore također će biti ponuđene svim zainteresiranim kolegama, te će izbor isto tako biti obavljen prema javno objavljenim kriterijima.

“Škola sa zanimljivim izvannastavnim aktivnostima.”

Eleni H.

učenica

“Odlična prilika da se kroz nastavu  proputuje Europom.”

Stanko u.

učenik

“Gimnazija s obiteljskom atmosferom”

Petar Krešimir P.

učenik

“Mala škola s velikim mogućnostima”

Eva B.

učenica

JEZIČNE DIPLOME

DSD 1. i 2. DIPLOMA

DELF DIPLOMA

Koliko jezika znaš, toliko ljudi vrijediš!